Kuruluşların bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç analizleri yaparak yeni teknolojiler ile çözüm önerileri sunularak sistem geliştirme ve teknik destek sağlanır.

Öne Çıkanlar

Veri Merkezi Kurulumu

Kuruluşların bilgi teknoloji altyapılarını merkezi yönetebilmesi için ihtiyaç duyduğu sistem odası ya da veri merkezlerinin a’dan z’ye tasarlanması ve kurulması hizmeti sunulmaktadır.

Bulut Bilişim

Günümüzde kuruluşlar veri tabanlarına, yazılımlara ve donanımlara yoğun bir şekilde yatırım yapmak yerine, bilgi teknoloji altyapı bileşenlerine İnternet üzerinden erişmeyi tercih etmektedir. MİA teknoloji, ihtiyaç duyulan SaaS, PaaS, IaaS gibi servislerle müşterilerine bulut bilişim çözümleri sunmaktadır.

Ağ Yapılandırma

Uçtan uça tüm ağ bileşenlerinin WAN, SD-WAN, LAN, VLAN gibi özel yapılandırmalarla modellenmesi ve kurulumu uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Doğru ağ yapılandırması sayesinde iş kesintileri minimuma iner, çalışma veriminin artması ve ağ bakım maliyetlerinin düşmesi sağlanır.

Sistem Kurulum ve Yapılandırma

Sistem uzmanları tarafından müşterilerine sunucu kurulum ve yapılandırma, sanallaştırma, etki alanı denetimi (domain controller), veri tabanı kurulumu, yedekleme altyapısı, veri depolama çözümleri gibi hizmetler sunulmaktadır.

IT Desteği

Kuruluşunuzun bilgi teknoloji bileşenlerinde bulunan arızaların giderilmesi, yenilenmesi, yeniden kurulması ve modellenmesi süreçlerine uzman personel ile destek olunmaktadır.