Büyük veri yönetimi, cloud ve IoT teknolojisiyle işletmelerin odak noktası ve ekonomik genişleme alanları haline geldi. Enerji verimliliği, hizmet sürekliliği, güvenlik, yüksek teknoloji, bakım ve onarım sağlama gibi veri merkezlerinin tüm temel ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Tasarımdan kuruluma ve operasyonel bakıma kadar bir veri merkezi projesinin her adımında teknik destek sağlanmaktadır.

Veri merkezi tasarımları ve kurulumları müşterilerin tercihlerine ve iş talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Bu nedenle sürekli müşterilerle iletişim halinde olup, süreç boyunca şeffaf olunmaktadır. Sunulan her veri merkezi kurulumunun; zamanında ve bütçe dahilinde olması, müşterilerin günlük iş hizmetlerinde riskleri azaltan yeni sunuculara sorunsuz geçiş yapmasını sağlar. Uzman ekip tarafından süreç boyunca müşterilere destek olunmaktadır, bu nedenle müşterinin veri merkezi kapsam dahilinde ve gecikme olmadan kurulmaktadır.

Müşterilerin veri merkezini enerji açısından verimli olarak kurmak, kuruluşun pahalı elektrik maliyetlerinden tasarruf etmesini sağlar ve ekipmanların kullanım ömrünü uzatır. Veri merkezinin güç tüketim oranı yüksekse, bilgisayar sistemleri aşırı ısınabilir ve onların zarar görmesine neden olabilir. Teknolojinin enerji açısından ne kadar verimli olduğunu ve şirketin paradan ve zamandan tasarruf edip etmediğini anlamak için veri merkezinin güç kullanımını ölçerek bu kontrol altına alınmaktadır.