Teknolojik cihazlar aracılığıyla biyometrik verileri yaratarak, kontrollü ve kısa süreli işlemlerle kullanıcıların tanınmasını sağlar.

Kimlik denetimi, ödeme sistemleri, geçiş kontrol ve sınır güvenliği alanlarında kullanılır.

Yüz Tanıma

Gelişmiş yüz tanıma teknolojisi 1-1 ve 1-N hızlı yüz eşleştirme ve yüz kalite analizi yaparak sistemin yüksek performanslı ve güvenilirdir. Sahtecilik algılamaya karşı geliştirilmiştir. Geçiş sistemlerinden, biyometrik ödemelere kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

İris Tanıma

İris tanıma gözün içinde bulunan korneanın arkasındaki renkli kısım olup göz bebeğini çevrelemektedir. Yüzün büyük bölümünün kapalı olduğu, parmakların kullanmaya müsait olmadığı durumlarda iris tanıma teknolojisi çok uygun bir biyometrik tanıma yöntemidir.

Parmak İzi Tanıma

MİA parmak izi tanıma teknolojisi, biyometrik tanımlama çalışmaları arasında yapılan ilk tanıma teknolojisidir. Kullandığı bu gelişmiş teknoloji yüksek performans özelliklerine sahip olup birçok alanda kullanılarak tanınmıştır.

Parmak Damar İzi Tanıma

MİA parmak damar izi tanıma teknolojisi, parmak uçlarında bulunan damarları tespit ederek ve damarların görüntülerini analiz ederek kişiyi tanımlar. Parmak damar izi ve parmak izi teknolojisi beraber kullanılarak güçlü bir güvenlik sağlar.

Akıllı Kart Tanıma

MİA akıllı kart tanıma teknolojisi, akıllı kartların içerisine bir mikroçip veya yazılım yüklenerek oluşturulmuş kartlara tanımlar. Mifare, RFID ve proximity olarak çeşitleri bulunmaktadır.

Akıllı Mobil Cihaz Tanıma

MİA akıllı mobil cihaz tanıma teknolojisi, telefonlarda bulunan NFC özelliğini kullanarak tanımlar. NFC özelliği telefon ile yakındaki NFC özelliği bulunan bir cihaz arasında bağlantı kurmasını sağlayan teknolojiyi sağlar.