2021 Kasım ayı itibari ile BİST – Borsa İstanbul’da halka arz olan MIA Teknoloji 2006 yılında 3 bilgisayar mühendisi arkadaş tarafından Ankara’da kurulmuştur. MİA Teknoloji 100’den fazla personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.

MİA Teknoloji, Ankara merkez ofislerinin yanı sıra Amerika Birleşik Devletler, Katar ve Fas’da bulunan ofislerinden müşteri tabanına yenilikçi teknolojiler sunmaktadır.

Terzi modeli sistem geliştirme ve ürünleştirme prensibi ile Türkiye’nin birçok noktasında çalışan sistemler sunmakta olan şirket, sağladığı 7/24 çağrı merkezi desteğiyle, sorunlara anlık çözümler üretmektedir.

Ankara, Türkiye

New York, ABD

Doha, Katar

Rabat, Fas

Ankara, Türkiye
New York, ABD
Doha, Katar

2020 yılının aralık ayında ODTÜ Teknopark’ta şubesini açan MİA Teknoloji, Akıllı Ulaşım Sistemleri, Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi (TSSK) ve Siber Güvenlik Kümelenmesi’ne üye olmak üzere, iş ağını ve yeni iş birliklerine adım atmak için birçok kümelenmeye üye olma çalışmalarına devam etmektedir. Üniversite laboratuvarlarına ulaşma ve projelerde akademik personel ile iş birliği yapabilme becerisi, MİA Teknoloji’yi sürdürülebilir bir şirket haline getirmektedir.

Üye Olduğumuz Kümelenmeler

Türkiye Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği
Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi
Siber Güvenlik Kümelenmesi

Üye Olduğumuz Kümeler

Siber Güvenlik Kümelenmesi
Siber Güvenlik Kümelenmesi
Türkiye Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği