Gelişen güneş ve rüzgar enerjisi sistemlerinin her alanında var olmak ve ihtiyaç duyulan çözümleri geliştirmekteyiz. 

Enerji Sektöründeki Başlıca Sorunlar

  • Yüksek talep sebebiyle enerji de arz sıkıntısı

  • Enerji kaynaklarının yetersizliği

  • Enerji depolama sorunu

  • Yenilenebilir kaynaklarının kullanımı ve dağılımının yetersiz olması

  • Enerji verimliliğinin yeterince uygulanamaması

  • Enerji üretimi sebebiyle oluşan çevresel sorunlar

Çözümlerimizde Öne Çıkanlar

Proje Geliştirme ve Mühendislik

Deneyimli proje ekiplerimiz ile projenin maliyetini ekonomik düzeyde tutarak, sistemin kusursuz çalışıp üretimin optimum düzeyde olmasını sağlarız.

Tedarik ve İnşaat

Tecrübeli ekiplerimiz ile proje için ekonomik ve kaliteli malzemeleri tedarik ederken, inşaat sürecini a’dan z’ye yöneterek en optimum çözüme ulaştırıyoruz.

Güneş Enerji Santrali

GES projelerinde uzman kadromuz ile keşif yaparak, projelendirme ve mühendislik hesapları, fizibilite süreçleri tamamlanır. İzinler ve idari süreçlerin yönetimiyle projedeki tedarik, nakliye, montaj ve devreye alma süreçleri sağlanarak anahtar teslim hizmet verilir.

Rüzgar Enerji Santrali

RES projelerinde uzman kadromuz ile keşif yaparak, projelendirme ve mühendislik hesapları, fizibilite süreçleri tamamlanır. İzinler ve idari süreçlerin yönetimiyle projedeki tedarik, nakliye, montaj ve devreye alma süreçleri sağlanarak anahtar teslim hizmet verilir.

Varlık Yönetimi

Proje bazlı şirketlerin finansallarının güven ve iş birliği esasına dayalı çözüm odaklı ortak bir zeminde uzlaşarak, uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmaktır.

Enerji Depolama

Yenilenebilir enerji kaynaklarının entegrasyonunda önemli bir aktör enerji depolamadır. Mevcut durumdaki bir elektrik sisteminin güçlü ve güvenilir şekilde sürdürülmesini ve yenilenebilir enerji sistemlerinde çok üretilmiş olan enerjinin depolanmasını sağlar.

Enerji Yönetim Sistemleri

Enerji yönetim performansını sürekli iyileştirmek ve enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmayı amaç edinen sistematik bir süreçtir.

Finans Çözümleri ve Yatırım

Projenin yapısına en uygun finansal modeli seçererek kreditör veya is ortağı sağlar. Proje de size en uygun finansal çözümü sunar.