Published On: 9 Aralık 2021Categories: Duyurular

Metaverse Teknolojisi Alanındaki Faaliyetlere İlişkin

MİA Teknoloji, Metaverse evreni hakkında girişimlerini sürdürdüğü AR-GE projelerine ve çeşitli alanlarda yaptığı inovasyon çalışmalarına yönelik olarak yatırım rakamlarını büyütme, yeni şirket kurma, şirket ortaklıkları yapma ve üniversiteler ile ortak çalışmalar yaparak nitelikli insan kaynağı gelişimine katkıda bulunma gibi konularda ilerlemeye yönelik yönetim kurulu kararları almıştır.

Gündemde sosyal yaşam kavramı ve pazarlama alanında hareketlenmelere sebep olan bu teknolojik inovasyon, hayatlarımıza günden güne daha da entegre bir şekilde gelişmekte ve büyümektedir.

Yakın geleceğe yönelik birçok sektörün pazarlama, tanıtım ve satış gibi faaliyetlerini Metaverse platformlar üzerinden yürüteceği, eğlence ve sosyal yaşam alanlarının bu evren üzerinde çeşitli platformlara evrileceği aşikardır.

MİA Teknoloji olarak Metaverse evreni üzerine çalıştığımız bir çok ürün ve hizmeti, yatırımları, ulusal ve uluslararası iş ortakları görüşmelerini, katılacağımız etkinlikleri önümüzdeki zamanlarda duyurmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, teknolojinin temsili konusunda öncüler arasında yer almak için yeniliklere açık bir şekilde ilerlemeyi sürdüreceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İlgili KAP duyurusu için tıklayınız.